KNS - FABRYKA OKIEN

Miałem przyjemność zaprojektować szereg materiałów reklamowych drukowanych i internetowych dla renomowanej firmy ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS Spółka z o.o.. Moja praca polegała na tworzeniu kreatywnych i profesjonalnych projektów, które miały za zadanie skutecznie promować markę i produkty firmy.

W ramach projektowania materiałów reklamowych, stworzyłem unikalne projekty folderów, ulotek i katalogów, które prezentują szeroką gamę oferowanych przez ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS. Dbając o estetykę i czytelność, zaprojektowałem projekty graficzne, które przyciągają uwagę, jednocześnie przekazując istotne informacje o produktach.

Podczas projektowania materiałów reklamowych, skupiałem się na dostosowaniu designu do identyfikacji wizualnej firmy ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS Używałem odpowiednich kolorów, czcionek i elementów graficznych, aby zapewnić spójność i rozpoznawalność marki.

Przygotowane przeze mnie materiały reklamowe drukowane i internetowe mają na celu wzmocnienie wizerunku firmy, przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów i zachęcenie ich do skorzystania z oferty ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS Jestem dumny z możliwości współpracy z tak profesjonalną firmą i cieszę się, że moje projekty mogą przyczynić się do jej sukcesu.

Podczas sesji zdjęciowej w fabryce okien, skupiam się na rejestrowaniu każdego etapu produkcji. Rozpoczynam od dokumentowania przygotowania materiałów i cięcia, przechodząc przez montaż, wykończenie, aż do finalnego produktu. Staram się uchwycić każdy detal, zarówno w pracy pracowników, jak i w procesie technologicznym.

klient: ŚLĄSKA FABRYKA OKIEN KNS Spółka z o.o.
projekt / design / fotografia: Sebastian Rurarz
kierownik projektu: Łukasz Larysz