O mnie

Dzień Dobry!

Nazywam się Sebastian Rurarz jestem fotografem komercyjnym oraz senior graphic design'erem specjalizującym się w tworzeniu Wizualnych Narracji dla Biznesu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem.

Fotograf Reklamowy / Senior Graphic Designer Sebastian Rurarz

Mój związek z fotografią rozpoczął się około 2001 roku podczas pracy dla renomowanej marki KODAK, w okresie przejścia od fotografii analogowej do ery cyfrowej. Od tamtej pory, moja pasja do połączenia fotografii cyfrowej z analogową nieustannie się rozwija. Przez lata przeszedłem liczne szkolenia i nawiązałem współpracę z różnymi specjalistami oraz firmami z branży fotograficznej, co pozwoliło mi zgłębić technikę i poszerzyć doświadczenie w projektowaniu graficznym, uzupełniając moje projekty o fotografię komercyjną / reklamową.

Jako fotograf staram się dostarczać moim klientom unikatowe treści wizualne takie jak fotografia biznesowa, portretowa oraz produktowa. Moje umiejętności techniczne oraz wyczucie estetyki pozwalają mi uchwycić istotę marki i narracji w obrazach. Sami oceńcie, zapraszam do zakładki Work.

Jako designer, pomagam klientom w kreowaniu ich wizerunku marki poprzez projektowanie identyfikacji wizualnej, logotypów, opakowań, materiałów marketingowych i innych elementów graficznych. Moje projekty są opracowane z uwzględnieniem najnowszych trendów kolorystycznych, wzornictwa a także stosowanie przeróżnych materiałów, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów biznesowych moich klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu zakresowi umiejętności, jestem
w stanie zapewnić kompleksową obsługę w dziedzinie fotografii i projektowania graficznego. Moje portfolio obejmuje zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i duże korporacje.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio, które zawiera przykłady mojej pracy. Jeśli masz pytania lub chciałbyś omówić projekt czy któreś z zagadnień,
zapraszam do kontaktu.

Szukasz doświadczonego
fotografa reklamowego?
Kogoś do stworzenia kompleksowej Identyfikacji Twojej Marki.

 

Przez lata w branży, spotykałem się z różnymi wyzwaniami a także kryzysami, które przyczyniły się do mojego rozwoju zawodowego. Problemy, z którymi się zmagałem, dały mi cenne doświadczenie i umożliwiły mi zdobycie wiedzy oraz umiejętności, które teraz wykorzystuję w mojej dotychczasowej pracy.

Sebastian Rurarz