PROSPER Trade&Travel

Miałem przyjemność zaprojektować nową linię Miodów Premium Pozyskiwanych tylko na terenie Polski. W tym opisie chciałbym podzielić się z Tobą procesem projektowym, którym się zajmowałem, aby stworzyć te wyjątkowe opakowania.

Koncepcja i badania rynku

Rozpocząłem ten projekt od dogłębnego zrozumienia rynku miodów i preferencji konsumentów. Przeprowadziłem badania, aby dowiedzieć się, jakie cechy są najbardziej cenione przez klientów i jakie wartości powinny być reprezentowane przez nową linię Miodów Premium.

Kreacja wizualna 

Na podstawie zebranych informacji rozpocząłem proces kreacji wizualnej. Chciałem, aby opakowania odzwierciedlały naturę polskiego miodu i jego wysoką jakość dla produku eksportowego. Skupiłem się na prostocie, elegancji i naturalnym pięknie. Stworzyłem unikalne wzory graficzne, które w subtelny sposób nawiązują do charakterystycznych cech miodu lipowego i gryczanego.

Wybór kolorów i materiałów 

Kolejnym istotnym krokiem było dobranie odpowiednich kolorów i materiałów hot stamping, które podkreślałyby wysoką jakość produktów. Zdecydowałem się na stonowane odcienie brązów i złota, które symbolizują naturalność i ekskluzywność. Wybrałem również materiały o najwyższej jakości, które zapewniają trwałość, ochronę i estetykę opakowań.

Miód Graycznay | Miód Lipowy

Premium Raw Honey from Poland


klient: PROSPER Trade&Travel
projekt / design / fotografia: Sebastian Rurarz
kierownik projektu: Łukasz Larysz