TRACER

BBBBBBDla Tracer – marki należącej do Megabajt Sp. z o.o. – wykonaliśmy szereg projektów, które pozwoliły skomponować kompletny wachlarz materiałów wizerunkowych. Zaczęliśmy od opracowania logotypu. W projektowaniu przyświecała nam myśl, że Tracer kreuje innowacje, dzięki czemu jest jednym z liderów w kategorii akcesoriów komputerowych w Europie, co musiało znaleźć odzwierciedlenie w grafice.

Kolejnym etapem były projekty opakowań, przy których pracowaliśmy na materialnych produktach dostarczonych nam na etapie demo, aby zespół agencyjny mógł fizycznie poznać specyfikę produktu. W efekcie stworzyliśmy linię oddającą filozofię marki, która zakłada przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność oferty przy jednoczesnym niebanalnym designie produktów oraz rzetelną i przejrzystą informację, ułatwiającą podjęcie decyzji zakupowej.

Ostatecznym etapem współpracy było wykonanie sesji zdjęciowej w naszym studio. Dzięki dedykowanym packshotom, zaprojektowane przez nas materiały marketingowe, jak ulotki i foldery, zyskały profesjonalny charakter.