BLUVISION

Nowy folder dla BLUVISION s.r.o., dostawcy i producenta budynków modułowych:


Podjąłęm się zadania przygotowania nowego folderu dla BLUVISION s.r.o. Folder ten ma na celu przedstawienie oferty firmy w sposób atrakcyjny i przekonujący dla potencjalnych klientów.

Tworząc folder, który jest zarówno estetyczny, jak i funkcjonalny. Dobrze zaplanowany układ stron, kolory, czcionki i inne elementy, aby folder był przejrzysty i profesjonalny.

W folderze umieściłeś ważne informacje o produktach i usługach BLUVISION s.r.o. Pracowałeś nad treściami, aby były jasne, zrozumiałe i przyciągały uwagę odbiorców. Dbałem o to, aby przedstawić korzyści i unikalne cechy oferty firmy, mając na celu przekonanie potencjalnych klientów do skorzystania z usług BLUVISION s.r.o.

Zdaję sobie sprawę z roli wizualnej strony firmy dlatego do foldera dodałęm atrakcyjne zdjęcia budynków modułowych dostarczanych przez BLUVISION s.r.o. Te zdjęcia mają na celu przekazać potencjalnym klientom wizję jakości i innowacyjności oferowanych rozwiązań.

Stworzenie ikon w technice izometrycznej:

Dodatkowo, wykorzystałeś swoje umiejętności w tworzeniu ikon w technice izometrycznej dla BLUVISION s.r.o. Ikony te są ważnym elementem wizualnym, które pomagają w identyfikacji i komunikacji z klientami.

projekt / design: Sebastian Rurarz